|
Dla mnie wywiady Smudy sa dziwne.On swoje a taki Malecki swoje.No i gdzie tu znalesc kto tak naprawde jest winny.
Sa juz nie wiem
Zero klarownosci takie mowienie byle cos powiedziec.Nie podoba mi sie to.
P.S fajnie widziec posty uzytkownikow "starszych" na tym forum tak bytnoscia od 2007 i w doł.Wracajcie panowie !
|