Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21353
Stary 25.01.2014, 15:14
słodkie pitolenie Franca bez ładu i składu.
Co do Bunozy to nie wiem jak można nie pamietać, że przychodził do nas własnie jako środkowy obrońca (deklarował, że godnie zastąpi Marcelo i kiedyś za podobna kase odejdzie z Wisły na Zachód) a do gry na lewej obronie dopiero trzeba było go przekonywać. I to nie Smuda akurat robił, więc to pitolenie Franca w nadziei, że nikt nie pamieta jak było.
Takie samo pitolenie co do Małeckiego i Stolarskiego.
Smuda ma nadzieję, że ludzie zapamietają nie fakty, ale to, co Smuda mówi prasie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując