Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 25.01.2014, 13:07
Ja znowu widzę coraz większe szanse Szpilki, pooglądałem sobie wczoraj parę walk, skrótów Jenningsa i naprawdę nie rozumiem tego ogólnego zachwycania się jego umiejętnościami. To dość dobry przeciętniak... Tylko przeciętniak. Obawiam się jedynie tych długich łapsk, proste będą wchodziły, to pewne.
Odpowiedz cytując