Ale sie czepiacie, pierwsze 5 sekund Majewskiego wyglądało dobrze.Wawrzyk dance to przy nim pikuś

"Polish Pride" "The Machine" to są jakieś jaja

Czuje po kościach że szpulka da sie ponieść emocjom i Wasyl w 2 rundzie zacznie wyciągać kalkulator i wpadnie w płacz
