Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21350
Stary 25.01.2014, 12:44
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Oby takich jak najmniej jeżeli zarabia i kosztuje tyle ile sie mówi, bo gra w przekroju całego czasu tu beznadziejnie.
A moim zdaniem zaliczył spory progres formy w stosunku do poprzedniego sezonu.
Jeśli popracuje nad niektórymi elementami to może być najlepszym obrońcą tej ligi.
Odpowiedz cytując