Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Oby takich jak najmniej jeżeli zarabia i kosztuje tyle ile sie mówi, bo gra w przekroju całego czasu tu beznadziejnie.
|
A moim zdaniem zaliczył spory progres formy w stosunku do poprzedniego sezonu.
Jeśli popracuje nad niektórymi elementami to może być najlepszym obrońcą tej ligi.