Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21348
Stary 25.01.2014, 12:02
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Oby takich jak najmniej jeżeli zarabia i kosztuje tyle ile sie mówi, bo gra w przekroju całego czasu tu beznadziejnie.
I tak lepszego lewego obrońcy nie znajdziemy , wiec lepiej zeby został
Odpowiedz cytując