Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21347
Stary 25.01.2014, 11:55
raindog napisał(a):Wyświetl post
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...m-ze-mnie.html

Jest szansa, że Bunoza zostanie. Inna sprawa, że gość jest uczciwy wobec klubu, a taki zawodników nam potrzeba.
Oby takich jak najmniej jeżeli zarabia i kosztuje tyle ile sie mówi, bo gra w przekroju całego czasu tu beznadziejnie.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując