|
Najbardziej logiczne powinno być, że reprezentacja Polski oraz mecze finałowę będą grane w największej hali czyli w Krakowie ale jak to u nas wychodzi pokazały inne imprezy. Na układy nie ma rady. Na euro 2012 musieliśmy jeden mecz grać we Wrocławiu, a w czasie MŚ rep. Polski 1 rundę będzie w ogóle rozgrywać w najmniejszej, najstarszej i najbrzydszej ze wszystkich hal czyli we Wrocławiu. Wiadomo POlityka.
|