|
Trzeba będzie koniecznie wybrać się na jakiś mecz w Polsce. To jest reprezentacja, którą chce się dopingować, ręce same się składają do oklasków.
Gratuluję chłopakom 6. miejsca, a także bardzo dziękuję wszystkim Polakom, którzy zrobili FANTASTYCZNĄ atmosferę w Danii.
|