Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.01.2014, 10:52
Trzeba będzie koniecznie wybrać się na jakiś mecz w Polsce. To jest reprezentacja, którą chce się dopingować, ręce same się składają do oklasków.

Gratuluję chłopakom 6. miejsca, a także bardzo dziękuję wszystkim Polakom, którzy zrobili FANTASTYCZNĄ atmosferę w Danii.
Odpowiedz cytując