1. Stilić to dobry ruch.
2. Zmiennik dla Brożka. Miał być, nie ma, a jest potrzebny.
3. Potrzebny jest też drugi defensywny pomocnik, lepszy od niewyrabiającego w naszej lidze fizycznie i motorycznie Stjepanovicia
4. Martwi sytuacja Jovanovicia. W tej sytuacji zostaje Chavez i Bunoza (jeśli Brożek będzie grał lewego obrońcę). Ewentualnie jeszcze Nalepa. Przydałoby się wypożyczyć jakiegoś solidnego środkowego obrońcę na rundę z opcją transferu, jeśli okaże się, że Jova będzie musiał zawiesić buty na kołku.
Kocur napisał(a):

wolfy napisał(a): 
|
A w ogóle: jest śnieg na dworze
|
Na polu !!!
|
Tylko w Małopolsce wychodzi się z dworu na pole
