Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67185
Stary 24.01.2014, 22:35
Wrażenie? Poczytaj może posty niektórych forumowiczów - przypieprzanie się do Małeckiego przy byle okazji. Równowaga? Jakoś nie widzę postów tych mitycznych wielbicieli Patryka. Wolność słowa, dobre sobie...
Odpowiedz cytując