Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25480
Stary 24.01.2014, 22:24
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
... mi chodzi o osoby którym Owsiak by nie przeszkadzał gdyby popierał odpowiednią partie, a Ty do takich osób nie należysz, więc Twoje zdanie szanuje, ale takich osób co plują tylko dlatego że ktoś nie kocha ich ukochanych polityków nie szanuje
Owsiak by nie przeszkadzał, gdyby nie wykorzystywał swojej, mozolnie wykreowanej przez prorządowe media, pozycji "świętego" do ogłupiania co mniej rozgarniętych. I wzorem rudego dzielenia ludzi na postępowych wyborców PO i zacofanych, ziejących nienawiścią innych, których jak się był łaskaw wyrazić "trzeba gonić". Skoro sam stawia się po konkretnej stronie i w dodatku chamstwem dorównuje Stefanowi "wściekliźnie" to jasną sprawą jest, że druga strona uważa go za przygłupa, na pasku mentstreamu. Co jest zupełnie nie związane z wośp i jej sprawnością.

Teksty o mieszkaniu w bloku idealnie pokazują jak bezczelnym można być, kiedy ma się wrażenie że nikt o nic nie będzie pytał. Bo przecież żaden mentstreamowy dziennikarzyna Jurka o nic nie zapyta, no może poza "Jurku ile w tym roku zebrałeś" tak jakby Jurek sam biegał kapeluszem, a nie wykorzystywał tysięcy dzieciaków i całego aparatu państwa od telewizji przez samorządy na służbach mundurowych kończąc.

I nie chodzi o szacunek do polityków, a o szacunek do przekonań, które ci, a nie inni politycy reprezentują. I właśnie ze względu na te przekonania Jurek owych polityków nie kocha, tak samo jak podzielający owe przekonania nie kochają Jurka. Dlaczego Jurek może sobie kogoś nie kochać, a nie kochać Jurka nie wolno? Kali się kłania?
Hej Nasz TS !!