gosc2332 napisał(a):

|
... mi chodzi o osoby którym Owsiak by nie przeszkadzał gdyby popierał odpowiednią partie, a Ty do takich osób nie należysz, więc Twoje zdanie szanuje, ale takich osób co plują tylko dlatego że ktoś nie kocha ich ukochanych polityków nie szanuje
|
Owsiak by nie przeszkadzał, gdyby nie wykorzystywał swojej, mozolnie wykreowanej przez prorządowe media, pozycji "świętego" do ogłupiania co mniej rozgarniętych. I wzorem rudego dzielenia ludzi na postępowych wyborców PO i zacofanych, ziejących nienawiścią innych, których jak się był łaskaw wyrazić "trzeba gonić". Skoro sam stawia się po konkretnej stronie i w dodatku chamstwem dorównuje Stefanowi "wściekliźnie" to jasną sprawą jest, że druga strona uważa go za przygłupa, na pasku mentstreamu. Co jest zupełnie nie związane z wośp i jej sprawnością.
Teksty o mieszkaniu w bloku idealnie pokazują jak bezczelnym można być, kiedy ma się wrażenie że nikt o nic nie będzie pytał. Bo przecież żaden mentstreamowy dziennikarzyna Jurka o nic nie zapyta, no może poza "Jurku ile w tym roku zebrałeś" tak jakby Jurek sam biegał kapeluszem, a nie wykorzystywał tysięcy dzieciaków i całego aparatu państwa od telewizji przez samorządy na służbach mundurowych kończąc.
I nie chodzi o szacunek do polityków, a o szacunek do przekonań, które ci, a nie inni politycy reprezentują. I właśnie ze względu na te przekonania Jurek owych polityków nie kocha, tak samo jak podzielający owe przekonania nie kochają Jurka. Dlaczego Jurek może sobie kogoś nie kochać, a nie kochać Jurka nie wolno? Kali się kłania?