wolfy napisał(a):

Jakim trzeba być typem, żeby przy każdej okazji atakować Małeckiego? To już nawet nie jest żałosne, tylko smutne.
Piszą o Grosickim w Pogoni? Pojazd po Patryku. Donald pokazał fujarkę na facebooku? Pojazd po Patryku. Daje do myślenia...
__________________________________________________ __________________________________________________
Nie wiem czy się ferie już zaczęły, ale swoimi genialnymi pomysłami dzielcie się w innych tematach. Zrozumcie, że normalnych ludzi mało obchodzi komu się kończy kontrakt, bo nie ma to absolutnie żadnego przełożenia na Wisłę.
A w ogóle: jest śnieg na dworze (rzadki widok w styczniu), to idźcie bałwana lepić i się przewietrzyć, a nie marnujcie czas majacząc o Grosickim.
|
Umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest Twoją domeną. Jest nią za to bronienie na wszelaki sposób swego idola. Masz do tego prawo, szacunek za wytrwałość.