Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67180
Stary 24.01.2014, 19:18
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
A wcale tak nie będzie, bo Murawski zadzwoni do Franca i powie przeczytałem na Sport.pl że mam do Was przyjść i pomyślałem a dlaczego by nie i za 10 tys. plus premia za mistrzostwo i gram. A Franek sorry Winetu, ale spóźniony jesteś, bo 15 minut temu Grosicki dzwonił i on na przegladsportowy.pl wyczytał, że ma do Wisły przejść i on pomyślał dlaczego by nie i zadzwonił i na 9,5 tys. się zgodził.

Tak będzie zobaczycie tak będzie
best post ever
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując