|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline
|
|
KOMINEK napisał(a): 
A wcale tak nie będzie, bo Murawski zadzwoni do Franca i powie przeczytałem na Sport.pl że mam do Was przyjść i pomyślałem a dlaczego by nie i za 10 tys. plus premia za mistrzostwo i gram. A Franek sorry Winetu, ale spóźniony jesteś, bo 15 minut temu Grosicki dzwonił i on na przegladsportowy.pl wyczytał, że ma do Wisły przejść i on pomyślał dlaczego by nie i zadzwonił i na 9,5 tys. się zgodził.
Tak będzie zobaczycie tak będzie
|
 best post ever 
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|