domin_czyzyny napisał(a):

- Wisła zapłaci miastu 3 mln zł za rozegranie 22 meczów w sezonie
|
Czyli za 1 mecz ponad 136000 zł + ochrona + prąd + murawa itd.
W sumie jeden mecz w granicach w granicach 200 do 250 tys. netto.
Bliżej tej górnej granicy.
Czyli jak nas przyjdzie 12 tys. to od każdego na organizację meczu od 16 do 21 zł.
Bez zarobków tych co biegają itd. Tylko czyste usadzenie 4 liter na krześle.
W zeszłym sezonie za 11 meczów na C karnet 175 zł.
16 zł za mecz.