Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67175
Stary 24.01.2014, 17:29
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Jak on przyjdzie, to Patryczek w lecie znowu będzie musiał obwiniać trenera, że przez niego nie gra
Jakim trzeba być typem, żeby przy każdej okazji atakować Małeckiego? To już nawet nie jest żałosne, tylko smutne.
Piszą o Grosickim w Pogoni? Pojazd po Patryku. Donald pokazał fujarkę na facebooku? Pojazd po Patryku. Daje do myślenia...
__________________________________________________ __________________________________________________

Nie wiem czy się ferie już zaczęły, ale swoimi genialnymi pomysłami dzielcie się w innych tematach. Zrozumcie, że normalnych ludzi mało obchodzi komu się kończy kontrakt, bo nie ma to absolutnie żadnego przełożenia na Wisłę.

A w ogóle: jest śnieg na dworze (rzadki widok w styczniu), to idźcie bałwana lepić i się przewietrzyć, a nie marnujcie czas majacząc o Grosickim.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.01.2014 o godz. 17:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując