Nie chcę żeby wyszło na to, że lepiej wiem co chciałes powiedzieć ale znowu wydaje mi się, że zmyślasz pisząc:
Cytat:
|
przykład tego jak to wygląda za granicą podałem dlatego że inni piszą że to tylko w Polsce takie cuda
|
Ponieważ Twój post nie był kierowany do "innych" tylko do mnie i napisałeś go bezpośrednio po moim wpisie
Cytat:
|
Jaroo1, jacyś nienormalni Ci ludzie w innych krajach których jest dużo więcej zbiórek niż w Polsce na rożne rzeczy i wiele więcej różnych fundacji, i też idioci zbierają na różne rzeczy które są finansowane z budżetu państwa, a to debile jedne
|
Także dziwnie to wygląda ale może rzeczywiście nie odpisywałeś do jaroo1, wprost po jego poście, w którym nie było nic, że takie cuda to tylko w Polsce. Skoro tak twierdzisz to musiało tak być.
Dobra beka z Tymochowicza:
http://www.youtube.com/watch?v=9RdahR54ujI
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.