Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
Od: 03.2012
Offline
#
21239
24.01.2014, 16:41
Być może umowa jest tak krótka ponieważ gdy Wisła uzyska jakaś płynność finansowa nasz klub będzie chciał wynajmować więcej pomieszczeń lub coś tego typu.
Arsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arsenal
Znajdź inne posty napisane przez Arsenal