Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21239
Stary 24.01.2014, 16:41
Być może umowa jest tak krótka ponieważ gdy Wisła uzyska jakaś płynność finansowa nasz klub będzie chciał wynajmować więcej pomieszczeń lub coś tego typu.
Odpowiedz cytując