Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25472
Stary 24.01.2014, 16:09
Kolego sympatyczny, musisz sobie zdać sprawę z tego, że w tej dyskusji nie masz argumentów i posługujesz się jakimiś propagandowymi hasełkami. Napisałeś:
Cytat:
jacyś nienormalni Ci ludzie w innych krajach których jest dużo więcej zbiórek niż w Polsce na rożne rzeczy i wiele więcej różnych fundacji, i też idioci zbierają na różne rzeczy które są finansowane z budżetu państwa, a to debile jedne
Po czym jakoś nie potrafisz jednym tchem wymienić jakie to są zbiórki w tych innych krajach. Napisałeś o 1 w WB, więcej chyba nie umiesz wymienić. Tak więc gdzie jest to "o wiele więcej niż w PL"?
Poza tym tak jak pisałem wcześniej. Próbujesz powiedzieć, że jeśli coś jest w innym kraju to jest właściwe, słuszne a to by oznaczało, że masz kompleksy z powodu pochodzenia. Wyzbyj sie tego bo nie warto myśleć o Polsce jako o zaścianku i tak samo nie warto mysleć o samym sobie jako o kimś gorszym.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.