Mario Nh napisał(a):

|
A dla mnie klub powinien go ukarać w postaci zamknięcia konta na Facebooku. Chociaż z drugiej strony już pewnie ponosi konsekwencje za swoja głupotę. Dobry piłkarz z niego ale...
|
Klub ma mój zamknąć FB

CZy może on w imieniu klubu

A może jednak klub w ogole zlikwiduje FB na swiecie

Wzglednie może powinien oddac komputer do klubu
Nie kumam...