Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21339
Stary 24.01.2014, 16:05
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie klub powinien go ukarać w postaci zamknięcia konta na Facebooku. Chociaż z drugiej strony już pewnie ponosi konsekwencje za swoja głupotę. Dobry piłkarz z niego ale...
Klub ma mój zamknąć FB
CZy może on w imieniu klubu
A może jednak klub w ogole zlikwiduje FB na swiecie
Wzglednie może powinien oddac komputer do klubu

Nie kumam...
Odpowiedz cytując