no i dobrze

to była podstawa wszystkiego. Martwi, że umowa podpisana tylko na półtorej roku...
1. Jest umowa na korzystanie ze stadionu.
2. Jest baza treningowa.
3. Ma być wyremontowana baza dla grup młodzieżowych.
wg Gówna Wybiórczego oto część uzgodnień:
- Wisła zapłaci miastu 3 mln zł za rozegranie 22 meczów w sezonie
- jeśli awansuje do europejskich pucharów, będą dodatkowe negocjacje co do warunków wynajmu
- umowa jest ważna do czerwca 2015 roku z opcją przedłużenia
- w tych 3 mln zł jest też zawarty wynajem powierzchni biurowych dla klubu ok. 1200 m kw. i strefy kibice ok. 300 m kw.
- Wisła opiekuje się na co dzień murawą
- stadion przejmuje na 12 godzin przed meczem i oddaje 12 godzin po jego zakończeniu
- prawa do wynajmowania skyboksów mają obie strony. Jeśli klienta znajdzie klub, dostanie 70 proc. pieniędzy, miasto 30 proc. i na odwrót. Jeśli ZIS (lub Wisła) znajdzie sponsora tytularnego dla stadionu, będzie miał prawo do 70 proc. wpływów z wynajmu wszystkich skyboksów.