gosc2332 napisał(a):

|
Jaroo1, jacyś nienormalni Ci ludzie w innych krajach których jest dużo więcej zbiórek niż w Polsce na rożne rzeczy i wiele więcej różnych fundacji, i też idioci zbierają na różne rzeczy które są finansowane z budżetu państwa, a to debile jedne
|
W jakich to krajach tysiące młodych ludzi wychodzi na ulice, zbierając pieniądze do puszek na coś co każdy i tak płaci składkę zdrowotną ?
http://www.youtube.com/watch?v=qNmA-iRMhUk