Wyświetl pojedynczy post
DonaltTSSk
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25466
Stary 24.01.2014, 12:26
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1, jacyś nienormalni Ci ludzie w innych krajach których jest dużo więcej zbiórek niż w Polsce na rożne rzeczy i wiele więcej różnych fundacji, i też idioci zbierają na różne rzeczy które są finansowane z budżetu państwa, a to debile jedne
W jakich to krajach tysiące młodych ludzi wychodzi na ulice, zbierając pieniądze do puszek na coś co każdy i tak płaci składkę zdrowotną ?

http://www.youtube.com/watch?v=qNmA-iRMhUk
Ostatnio edytowane przez DonaltTSSk : 24.01.2014 o godz. 12:33.