Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21338
Stary 24.01.2014, 09:42
A dla mnie klub powinien go ukarać w postaci zamknięcia konta na Facebooku. Chociaż z drugiej strony już pewnie ponosi konsekwencje za swoja głupotę. Dobry piłkarz z niego ale...
Odpowiedz cytując