Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21337
Stary 24.01.2014, 08:44
No w szatni było na pewno wczoraj wesoło. A Donald pewnie kanałami chodził. Wrzućcie ludzie na luz. Jak Reyman z Kałużą w windzie w negliżu po tak zwanym bankiecie jeździli to się świat nie zawalił i teraz też się nie zawali.
Odpowiedz cytując