Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
Od: 03.2012
Offline
#
15925
23.01.2014, 23:39
Fryc zagrał cały mecz z Widzewem i wywarł na mnie pozytywne wrażenie często się podłączał do pomocy i w obronie był solidny ale wiadomo ze to była tylko ostatnia drużyna ligi,ja dałbym mu szanse.
Arsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arsenal
Znajdź inne posty napisane przez Arsenal