Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15925
Stary 23.01.2014, 23:39
Fryc zagrał cały mecz z Widzewem i wywarł na mnie pozytywne wrażenie często się podłączał do pomocy i w obronie był solidny ale wiadomo ze to była tylko ostatnia drużyna ligi,ja dałbym mu szanse.
Odpowiedz cytując