Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15923
Stary 23.01.2014, 23:07
cfa napisał(a):Wyświetl post
Na prawej obronie może grać Fryc, co prawda mało występował, ale jak już się pojawiał to jakiś tragicznych błędów nie robił. Rezerwowy napastnik i defensywny pomocnik by byli wskazani.
W jakich meczach ten Fryc gral? wszedl z lechem na minute, to nawet pilki nie zdazyl dotknac, na defensywnym moze tez wystepowac Burdenski,zagral kilka minut i tez nie popalnil gigantycznych bledow, ale ja mowie w zalozeniu ze walczymy o mistrzostwo, gdybysmy pozyskali jeszcze ze dwoch wyzszej klasy jak na nasza lige pilkarzy, to byloby to realne.Skrzydla mamy dobre Sarki i Gurrier, nigeryjczyk napewno nie pokazal pelni umiejetnosci na jesien, moze grac znacznie lepiej.Defensywny pomocnik pewnie lepszy by sie przydal, ale Stjepanovic to bardzo solidny lacznik miedzy obrona a atakiem, bez blysku, ale potrafi poukladac gre miedzy tymi formacjami,a Chrapek robi kolosalne postepy i szkoda go na lawe.Powinnismy wyeliminowac najslabsze elementy, a tymi bez watpienia byli Burliga i Boguski.Napastnik to sprawa oczywista, bo w razie kontuzji Brozka jestesmy zalatwieni.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 23.01.2014 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując