Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67153
Stary 23.01.2014, 23:03
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Sensacyjne info z pierwszej ręki. Smuda namówił do powrotu na boiska Ekstraklasy Mirosława Szymkowiaka.

Dzieciaki, weźcie sobie na wstrzymanie...


Ciężko będzie, ponieważ nikt nie przypuszczał, że będąca w kryzysie Wisła Kraków jest w stanie zaoferować kontrakt Semirowi Stiliciowi, który za czapkę gruszek tu grał na pewno nie będzie.

Lawina został uruchomiona co widać po postach i kolejnych spekulacjach. Dariusz Dudka to jeszcze nic, ale teraz na tapecie jest Kamil Grosicki, Hernan Rengifo a nawet jakiś ''mózg'' na TT wciska nam Marko Milinkovicia.

A to tylko jeden transfer, który wcale nie oznacza, że będą kolejne, no ale można mówić, pisać, prosić.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując