Uran235 napisał(a):

Sensacyjne info z pierwszej ręki. Smuda namówił do powrotu na boiska Ekstraklasy Mirosława Szymkowiaka.
Dzieciaki, weźcie sobie na wstrzymanie...
|
Ciężko będzie, ponieważ nikt nie przypuszczał, że będąca w kryzysie Wisła Kraków jest w stanie zaoferować kontrakt Semirowi Stiliciowi, który za czapkę gruszek tu grał na pewno nie będzie.
Lawina został uruchomiona co widać po postach i kolejnych spekulacjach. Dariusz Dudka to jeszcze nic, ale teraz na tapecie jest Kamil Grosicki, Hernan Rengifo a nawet jakiś ''mózg'' na TT wciska nam Marko Milinkovicia.
A to tylko jeden transfer, który wcale nie oznacza, że będą kolejne, no ale można mówić, pisać, prosić.