Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15922
Stary 23.01.2014, 22:59
Aż wam piana z pyska leci tak się pultacie. Piszę tylko, że teoretycznie ładnie by ta druga linia wyglądała z Meliksonem, a tu już ryje zapienione.

A jeśli chodzi o plotki to ciekawa sprawa z tym Milinkoviciem. Swego czasu Barcelona interesowała się nim.
Odpowiedz cytując