|
Aż wam piana z pyska leci tak się pultacie. Piszę tylko, że teoretycznie ładnie by ta druga linia wyglądała z Meliksonem, a tu już ryje zapienione.
A jeśli chodzi o plotki to ciekawa sprawa z tym Milinkoviciem. Swego czasu Barcelona interesowała się nim.
|