Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
25459
23.01.2014, 22:40
Jaroo1
, jacyś nienormalni Ci ludzie w innych krajach których jest dużo więcej zbiórek niż w Polsce na rożne rzeczy i wiele więcej różnych fundacji, i też idioci zbierają na różne rzeczy które są finansowane z budżetu państwa, a to debile jedne
gosc2332
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gosc2332
Znajdź inne posty napisane przez gosc2332