Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15920
Stary 23.01.2014, 22:38
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Nie zapomnijmy przy okazji wypozyczyc Blaszczykowskiego przyda sie na prawym skrzydle.Widze, ze niektorzy sa w takiej euforii, ze im sie wydaje, ze polowa reprezentacji Polski tu za chwile bedzie grala.Tak na powaznie to licze na napastnika i prawego obronce jeszcze, obysmy sie znowu pozytywnie zaskoczyli.
Na prawej obronie może grać Fryc, co prawda mało występował, ale jak już się pojawiał to jakiś tragicznych błędów nie robił. Rezerwowy napastnik i defensywny pomocnik by byli wskazani.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując