MichaelMyers napisał(a):

|
Nie zapomnijmy przy okazji wypozyczyc Blaszczykowskiego przyda sie na prawym skrzydle.Widze, ze niektorzy sa w takiej euforii, ze im sie wydaje, ze polowa reprezentacji Polski tu za chwile bedzie grala.Tak na powaznie to licze na napastnika i prawego obronce jeszcze, obysmy sie znowu pozytywnie zaskoczyli.
|
Na prawej obronie może grać Fryc, co prawda mało występował, ale jak już się pojawiał to jakiś tragicznych błędów nie robił. Rezerwowy napastnik i defensywny pomocnik by byli wskazani.