Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15919
Stary 23.01.2014, 22:20
Bandrowski na L4? Nie wiem, wydawalo mi sie ze ławe grzeje bo nie pasuje do koncepcji trenera, a Smuda też go chwalił i nawet powoływał. A że moze rozwiazac kontrakt z Jagą, to i moze byc darmowy. Grzelaka czy Nowaka raczej mi on nie przypomina

Odpowiedz cytując