Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67145
Stary 23.01.2014, 22:10
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Dudka i Murawski raczej nie mają wielkiego wyboru. Darek jest odrzutem dla II ligi angielskiej, nazwisko ma tylko w kraju. Wrażenie może robić na małych klubach zagranicznych, które zobaczą, ile ma występów w kadrze.
Murawski, jeżeli ma na pieńku w Lechu, ma do wyboru Legię albo Wisłę, bo raczej nie Górnik/Pogoń/Śląsk.
Obaj zarobili tam gdzie mieli zarobić, są po drugiej stronie rzeki i to raczej nie oni będą stawiali warunki finansowe.


Nie chce mi sie wierzyc zeby ktorys z nich gral u Smudy za 10 tys zl miesiecznie - a pilkarsko to moze i sa juz wypalone "stare konie" ale na nasza slabiutenka lige wystarczajacy
Odpowiedz cytując