AntyMod napisał(a):

|
wciaz jestesmy tylko z 1 ( jednym) napastnikiem !!!! priorytet to dobry napastnik wyreczajacy Pawla, i tez jako konkurencja ....2 cel to stoper bo amamy tylko Arka ( osobiscie dla mnie Jovanovic jest slabiutki, choc i tak kontuzjowany , no chyba ze Czekaj wkoncu odpali przy Arku .....ktos pisal o Dudce albo Murawskim .....gdyby JAKIMS CUDEM zgodili sie pograc "przy Smudzie" za przyslowiowa czapke sliwek - czyli naprawde male pieniadze- to byloby to najlepsze wyjscie ....ale to raczej w granicach CUDU
|
Dudka i Murawski raczej nie mają wielkiego wyboru. Darek jest odrzutem dla II ligi angielskiej, nazwisko ma tylko w kraju. Wrażenie może robić na małych klubach zagranicznych, które zobaczą, ile ma występów w kadrze.
Murawski, jeżeli ma na pieńku w Lechu, ma do wyboru Legię albo Wisłę, bo raczej nie Górnik/Pogoń/Śląsk.
Obaj zarobili tam gdzie mieli zarobić, są po drugiej stronie rzeki i to raczej nie oni będą stawiali warunki finansowe.