KrzychooR napisał(a):

Może myślał że Valencienes ma kłopoty finansowe i nie stać ich by było na Meliksona... w przeciwieństwie do nas
|
Nie zapomnijmy przy okazji wypozyczyc Blaszczykowskiego przyda sie na prawym skrzydle.Widze, ze niektorzy sa w takiej euforii, ze im sie wydaje, ze polowa reprezentacji Polski tu za chwile bedzie grala.Tak na powaznie to licze na napastnika i prawego obronce jeszcze, obysmy sie znowu pozytywnie zaskoczyli.