Uran235 napisał(a):

Mało mamy swoich permanentnie na L4, jeszcze Bandrowskiego nam trzeba...
Myślę, że Barcy zależy, żeby wyciszyć sprawę Neymara, więc powinniśmy wypożyczyć Brazylijczyka. Wtedy to dopiero pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Neymar - Guerrier/Sarki
|
Tylko nie wiem czy Neymar by wygryzł któregoś z naszych asów ze składu. Ale myślę, że w Wiśle mógłby nawet z ławy wchodzić.