Elefant napisał(a):

|
Jeśli pójdzie w lecie to super, w zimie pewnie zwrócą nam się koszty. Jeśli wypali w wiosną 2015 roku albo w ogóle to jesteśmy w plecy.
|
Jeśli się odbuduje to przede wszystkim mamy dobrego piłkarza za pewnie nie jakąś wygórowaną kasę. Mało?