HEDu napisał(a):

|
Nie wiem czy ktoś pisał, ale jak juz bierzemy sie za odbudowe piłkarzy to Bandrowski jest do sciagnięcia. U Smudy grał też najlepiej, a to jest twardszy typ niż Ostoja. Z resztą wiele razy Jaga z nim wyglądała o wiele lepiej, później cos sie sypnęło i nikt nie wie o co chodzi.
|
Mało mamy swoich permanentnie na L4, jeszcze Bandrowskiego nam trzeba...
Blaszczu16 napisał(a):

|
Wypożyczyć jeszcze Meliksona na pół roku i pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Melikson - Guerrier/Sarki
|
Myślę, że Barcy zależy, żeby wyciszyć sprawę Neymara, więc powinniśmy wypożyczyć Brazylijczyka. Wtedy to dopiero pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Neymar - Guerrier/Sarki
