|
Nie wiem czy ktoś pisał, ale jak juz bierzemy sie za odbudowe piłkarzy to Bandrowski jest do sciagnięcia. U Smudy grał też najlepiej, a to jest twardszy typ niż Ostoja. Z resztą wiele razy Jaga z nim wyglądała o wiele lepiej, później cos sie sypnęło i nikt nie wie o co chodzi.
|