Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15910
Stary 23.01.2014, 19:51
Nie wiem czy ktoś pisał, ale jak juz bierzemy sie za odbudowe piłkarzy to Bandrowski jest do sciagnięcia. U Smudy grał też najlepiej, a to jest twardszy typ niż Ostoja. Z resztą wiele razy Jaga z nim wyglądała o wiele lepiej, później cos sie sypnęło i nikt nie wie o co chodzi.

Odpowiedz cytując