|
To Ty się czepiasz byle się czepiać, byle pasować do "prawicowej" narracji. Taka jest prawda, większość producentów paszkwili by kochała Owsiaka gdyby nie jego poglądy, wtedy takie jak Twoje argumenty by nikomu do głowy nie przyszły. Tak jak ktoś wrzucił kłamliwe informacje że 52% idzie na pomoc, i zaraz były oburzenia mimo że to kłamstwo, ale pelikany łykają wsyztsko co pasuje do ich wizji świata i z góry załozonej narracji
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 23.01.2014 o godz. 19:36.
|