dajcież spokój, beka w ch*j, pewnie w szatni wszyscy z niego jeb*ą

, nierozgarnięty jest trochę, ale na prawdę nie dorabiałbym do tego jakiejś ideologii. Głupi wybryk, zrobił z siebie debila i będzie miał (mam nadzieję) nauczkę na przyszłość kadrując zdjęcia.