Tak czy siak każdy z nas się dorzuca do WOŚP poprzez płacony podatek, z którego samorządy zorganizują różnego rodzaju występy czy światełka do nieba
Odnośnie tej zapowiedzi :
http://www.youtube.com/watch?v=df6DoWbMM4M
Dzisiejsza relacja z procesu.
Świadek: "
sprawę rzekomej korupcji wywołali byli żołnierze WSI, wykorzystując do tego Komorowskiego, który miał w tych kręgach znajomości"
http://wpolityce.pl/artykuly/72420-r...skiego-swiadek