Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21330
Stary 23.01.2014, 18:05
Gdzie ja jestem? To forum Wisły czy klasy 2B z podstawówki?

I jeszcze ktoś o tym artykuł pisze... Nie wiem jakie trzeba mieć kompleksy... choć w sumie to można się domyślić...
c.d.n.
Odpowiedz cytując