Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25449
Stary 23.01.2014, 18:03
Ja też nie mam z tym problemów, chcą niech oddają. Tak samo jest śmieszne oczernianie Owsiaka którego głównym grzechem dla większości najbardziej plujących są jego poglądy. Kiedyś Ziobro to był idealny kandydat na prezydenta, super minister i w ogóle cacy, odszedł z PiSu i stał się be i w ogóle nieudacznik do niczego się nie nadający. A czemu pewne media walczą z innymi partiami prawicowymi chwaląc tylko PiS ? Bo tylko PiS im gwarantuje ciepłe posadki w których niektórzy z nich wygodnię sie rozsiadali za rządów PiS