|
Jak dla mnie chce osobiście robić sobie takie zdjęcia, to z pewnością nie chcę oglądać w tle nic związanego z nami i naszym klubem. Dla mnie ten osobnik coraz bardziej pajacuje. Ledwo przyszedł i zaczął na siłę się pucować do wszystkich, o wymianie koszulki z widzewiakiem nie wspomnę, ale może i na derbach również będzie chciał się wymienić z jakimś pejsem ...
|