|
I ja popieram.
Więcej śmiechu niż wstydu. A mówienie o tym, że kompromitacja całej Wisły, to gruuuuuuuuuba (jak murzyńska pała!) przesada.
edycja
Kolego poniżej, koszulką wymienił się ze swoim rodakiem, który gra w Widzewie. Nie każdy, kto przychodzi do Polski, musi ogarniać stosunki między kibicami. Poza tym Burliga szybko powiedział mu, żeby koszulkę zdjął, i kiedy Donald podchodził pod sektor, miał ją w spodniach.
Co do zdjęcia - nie sądzę, żeby kompozycja była celowa. Coś znalazło się tam przypadkiem.
Polecam jednak ostrą jazdę po piłkarzu, ze szczególnym uwzględnieniem naszych autorytetów.
Powód: master17
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 23.01.2014 o godz. 17:50.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|