Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25448
Stary 23.01.2014, 17:24
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Większość ludzi to ma z nim taki problem że albo mu zazdroszczą albo nie mogą znieść że nie jest po ich stronie, myślisz że jakby był za PiSem byłoby tyle produkowanych żygowin na jego temat ?

jakoś Ci od "prawej" strony nie mają problemu z tym, że babcie i dziadkowie oddają część swej niskiej emeryturki na słynne toruńskie radyjko. Oddają bo chcą, więc im nie zaglądamy?