gosc2332 napisał(a):

|
Większość ludzi to ma z nim taki problem że albo mu zazdroszczą albo nie mogą znieść że nie jest po ich stronie, myślisz że jakby był za PiSem byłoby tyle produkowanych żygowin na jego temat ?
|
jakoś Ci od "prawej" strony nie mają problemu z tym, że babcie i dziadkowie oddają część swej niskiej emeryturki na słynne toruńskie radyjko. Oddają bo chcą, więc im nie zaglądamy?