Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67132
Stary 23.01.2014, 17:20
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Jeśli pójdzie w lecie to super, w zimie pewnie zwrócą nam się koszty. Jeśli wypali w wiosną 2015 roku albo w ogóle to jesteśmy w plecy.
Jeśli będzie grał to nie ma mowy żebyśmy byli w plecy, nawet jeśli w końcu odejdzie za darmo. Na samej dobrej grze zawodnika można sporo zarobić (większa frekwencja, wyższe miejsce i premia od C+ w lidze, ewentualny awans i gra w pucharach itd). W plecy będziemy tylko i wyłączenie jeśli będzie słabo grał.

cfa napisał(a):
Się chyba obrazili na Wisłę. No cóż niedawno ich broniłem teraz już trochę dziwnie się zachowują, nawet nie chodzi o to, że wrzucili fotkę z DWG. Cóż wszystko co dobre musi się skończyć.
Też ich kiedyś broniłem ale od kilku miesięcy zwyczajnie przeginają pałe. To zawsze był portal nastawiony na tanią sensacje i kontrowersyjne na siłę treści ale ich monotematyczność oraz osobiste sympatie/antypatie osiągnęły już groteskowe rozmiary.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując