Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.01.2014, 16:16
Szkoda tego poczatku 2 połowy gdybysmy lepiej to rozegrali awans mogłby byc no ale coz Chorwacja nigdy nie lezała Polsce ale i tak emocji troche nam zagwarantowali teraz tylko postarac sie wygrac ostatni mecz i zajac 5 miejsce
Odpowiedz cytując