Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67126
Stary 23.01.2014, 16:08
Jarałem się swego czasu Stiliciem i żałowałem, że to Wisła nie sprowadziła go wcześniej od Lecha. Cieszy fakt pozyskania takiego piłkarza, ale mam również obawy, żeby nie było jak z pewnym Panem - "inaczej się umawialiśmy" - który przyszedł do nas z Holandii i myślał, że będzie miał pewny plac w Wiśle.
Odpowiedz cytując