gosc2332 napisał(a):

|
A szpitale to kosmitom pomagają, cały problem z Owsiakiem to dla większości to, że nie jest za PiSem, dlatego biuletyn partyjny PiSu Gazeta Polska tak sika na niego
|
Na szpitale każdy z Nas płaci . Jak pomagają to widać po ostatniej śmierci bliźniąt we Włocławku . Problem z Owsiakiem jest taki że jest uznawany za świętego społecznika dzięki któremu w szpitalach jest cokolwiek - a to łykają tylko pelikany .