Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25443
Stary 23.01.2014, 15:52
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
A szpitale to kosmitom pomagają, cały problem z Owsiakiem to dla większości to, że nie jest za PiSem, dlatego biuletyn partyjny PiSu Gazeta Polska tak sika na niego
Na szpitale każdy z Nas płaci . Jak pomagają to widać po ostatniej śmierci bliźniąt we Włocławku . Problem z Owsiakiem jest taki że jest uznawany za świętego społecznika dzięki któremu w szpitalach jest cokolwiek - a to łykają tylko pelikany .


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru